Vera Eco-Resort

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Fitness/Gymzaal

  • Sportactiviteiten

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Huisdieren

Locatie

    Vera Eco-Resort Santa Emilia omvat 20 kamers met uitzicht over de tuin.

    La Pita ligt binnen 10 minuten met de auto van het resort en de Eco-Lodge Cascada Blanca bevindt zich op ongeveer 3 km afstand. Het hotel is binnen 169 km van Popoyo.

    Dit pand beschikt over een kleedruimte en een bureau in elke unit. Er zijn ook een koelkast en keukengerei in sommige woonunits. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.

    De gasten van Vera Eco-Resort kunnen van een vegetarisch ontbijt genieten. Bij het elegante hotel hoort restaurant Vera Eco Resort.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00

    Kameropties bij Vera Eco-Resort Santa Emilia

    Dit pand beschikt over een kleedruimte en een bureau in elke unit. Er zijn ook een koelkast en keukengerei in sommige woonunits. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 10 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Vierpersoonskamer "Premium"

    Grootte: 10 m²

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Villa met Twee Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto Vera Eco-Resort Santa Emilia Buitenkant foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Vera Eco-Resort Santa Emilia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Vera Eco-Resort Santa Emilia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is het mogelijk om rechtstreeks via elegante Vera Eco-Resort een tour te reserveren?
      Gasten die op zoek zijn naar een actieve ervaring kunnen genieten van paardrijtochten die op verzoek geregeld wordt in elegante Vera Eco-Resort.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Vera Eco-Resort Santa Emilia